FAKTA o Central Jablonec

Víme, že vás zajímají nejen nákupy a slevy, ale také další informace o našem centru nebo možnostech, jak v Jablonci strávit volný čas. Na přelomu roku jsme pro vás proto připravili facebookový seriál #FaktaOCentralJablonec. Pokud vám některý z jeho devíti dílů unikl, najdete je nyní v tomto článku pěkně pohromadě.

#NEJENNÁKUPY

  1. Central Jablonec nenabízí jen příležitost k „obyčejným“ nákupům… V adventním období jste si před naším centrem mohli zakoupit kapříka nebo stromeček a uvnitř pak pořídit milé dárky u vánočních stánků. Kromě toho pravidelně pořádáme různorodé akce pro děti i dospělé, nechybí ani soutěže na našem Facebooku nebo webu.
  2. Máme rádi umění. Od září loňského roku je v našem centru k vidění 350 kilogramů vážící plastika s názvem Big Bang — umělecký světlený objekt vyrobila sklářská a designérská společnost Lasvit podle návrhu světoznámého italského designéra a architekta Fabia Novembreho.

3. Zveme vás na cestu kolem světa! Od samotného otevření v roce 2017 si u nás můžete prohlédnout sedm ohromných a věrných modelů divů světa a různé panáčky sestavené z kostiček LEGO®.


#MYSLÍMENAVÁS

  1. Víte, kde zaparkovat, až půjdete do divadla? Kryté parkovací stání v Central Jablonec se hodí zejména během zimy, ale i jindy… Návštěvníci divadla u nás mohou zaparkovat a po představení parkoviště zdarma opustit.
  2. Dbáme na okolí. Park, který byl před bývalým OD Jabloň, jsme obnovili v maximálním možném rozsahu včetně venkovní architektury s možností posezení na nových lavičkách.
  3. Odměňujeme. Miliontého návštěvníka jsme přivítali pouhých 133 dní od otevření veřejnosti a dvoumiliontá hranice návštěvnosti padla na začátku tohoto roku. Moc rádi jsme nakupující při této příležitosti odměnili a také dále odměňujeme v našem věrnostním programu!


#ZÁVĚREM

  1. Víte, kdo za Central Jablonec stojí? Je to česká skupina CRESTYL, která působí na realitním trhu již dvacet let a patří mezi vedoucí developery bytů a rodinných domů, obchodních center i kanceláří. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice. CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů i celkové pohodlí obyvatel a návštěvníků.
  2. V našem centru nalezlo pracovní uplatnění přibližně 200 lidí. Dalších zhruba 50 pracovních příležitostí vzniklo nepřímo, například u dodavatelů zajišťujících úklid nebo ostrahu.
  3. Central Jablonec přinesl do města investici přesahující půl miliardy korun.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..