NA SNÍDANI S… EVOU

Jak vypadá můj běžný pracovní den:

Každý jinak a to mě na mé práci velmi baví. Některé dny věnuji péči o své zaměstnance, povídám si s nimi, řešíme věci pracovní i soukromé. Mám v týmu lektorku tance, studentku veteriny, maminku čtyř dětí nebo dobrotetu.

Jindy je to více o administrativě, reportování, analýze, plánování, o tom bych mohla vyprávět hodiny…

Samozřejmostí  pro mou práci je znát dokonale celý provoz, jít ostatním příkladem, učit je, pomáhat jim třeba i profesně růst – to mě baví nejvíc: vidět jak mi lidé rostou před očima.

Vlastně mě baví úplně všechno, co dělám, dělám to ráda.

Ke snídani si nejraději dám…

Naše Snídaňové qurrito. Dokonalá kombinace tortilly, slaninky, sýru čedar, vajíček a rukoly, mňam, opravdu povedený produkt.

Co mě na mé profesi nejvíce baví a co zlobí?

Jak jsem již zmiňovala, baví mě opravdu všechno. Jsem ráda, když za sebou vidím odvedenou práci a to mě žene kupředu. A co mě zlobí… někdy se sejde víc povinností najednou a pak je trochu hektické se tím prokousat, ale vždycky najdu cestu, jak to zvládnout.

Kdybych mohla v oboru změnit jednu jedinou věc, byla/o by to:

Kdo chce psa bít, hůl si najde. Já nehledám důvody, proč to nejde, ale způsoby, jak to udělat. Takže neměnila bych nic, je důležité si ve všem najít to svoje.

U nás vládne kultura „všechno je možné“ a komunikace jak shora dolů, tak zespodu nahoru je velmi otevřená. Díky tomu se dá zvládnout všechno.

Na co dobrého bych vás pozvala k nám do KFC…

Já mám nejradši Qurrito, jak Snídaňové, tak z klasické nabídky, ale miluju ho se sýrem a slaninou navíc. A protože u nás je všechno čerstvě připravované, pozvala bych vás na cokoliv.

Maso nám chodí čerstvé, chlazené, my sami si jej marinujeme, obalujeme, smažíme – a to za přesně stanovených postupů. To spousta lidí neví, a když budete chtít, jednou do roka máme den otevřených dveří, kdy vás necháme nahlédnout pod pokličku.

Naší novinkou jsou právě teď snídaňová menu…

Bonusová otázka: Co bych si vzala na opuštěný ostrov?

Nic, anebo všechno (smích). Nee, vzala bych si svou rodinu, kterou miluju nadevše, a společnými silami bychom si postavili nějaké bytelné plavidlo, obstarali si nutné zásoby na přežití a podnikli bychom nejdobrodružnější cestu do civilizace. A náležitě bychom si ji užili!

 

Snídali jsme s Evou Beranovou,

vedoucí pobočky KFC v Central Jablonec

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..