NA SNÍDANI S…

Jak vypadá můj běžný pracovní den

Ráno odvedu dceru do mateřské školy a mířím do Centralu Jablonec. Po příjezdu si většinou projdu centrum, abych se ujistil, že je vše uklizeno a nachystáno pro otevření jeho návštěvníkům. Po krátké výměně informací s týmem se věnuji e-mailu a provozním záležitostem.

Zbytek dne se – za spolupráce s týmem – odehrává ve znamení jednání s dodavateli a potencionálními nájemci, probíhají porady a komunikace s nájemci i návštěvníky. Řešíme úkoly související s chodem centra, přípravou akcí a administrativou. V průběhu a na závěr dne sleduji, zda centrum funguje tak, jak má: zda je všude čisto, bezpečno, technické systémy fungují a návštěvníkům jsou poskytovány odpovídající služby. 

Ideální volný den strávím…

Ideálně strávený čas vidím společně s mojí rodinou, v přírodě, za sportem. 

Co musím mít vždy u sebe

Asi jako většina mobilní telefon a k tomu klíče. 

Jaký podzimní trend si nenechám ujít

Nabídka v Centralu Jablonec je široká a zahrnuje spoustu zajímavých věcí v souladu s podzimními trendy. Nikdy si nenechám ujít nákup různých druhů čajů v Oxalisu, a samozřejmě různých vitamínů v lékárně Dr. Max a dm drogerii.

Z módy mě nejvíce přitahuje obuv, a tak vždy na podzim zavítám do CCC nebo Deichmannu. 

Lasocki for men, 1299 Kč

Na co dobrého bych vás v Centralu pozval

Určitě na lahodnou kávu do Hajja Caffé, maminky s dětmi do herny Človíčkov. Protože mám rád japonskou kuchyni, tak na naše sushi.

Na jakou z nejbližších akcí se nejvíce těším…

Nejvíce se těším na akci Koloběžkování, kterou pořádáme 15. října odpoledne – a to hned z několika důvodů. Prvním je, že se jedná o sport, druhým, že se budeme snažit dojet „k Baltu“… ale hlavně zatřetí, že tím pomáháme malým hendikepovaným dětem, o které se stará Mateřská školka Hláska.

Tím bych rád pozval všechny, přijďte si zajezdit a podpořit dobrou věc.

Snídali jsme s Alešem Stupkou,

ředitelem Central Jablonec

©crestyl, foto: www.ccc.eu

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..