JAK SPRÁVNĚ NAKUPOVAT VE SLEVÁCH

Protože už je tady zase dlouho očekávané období slev, rozhodli jsme se, že vám připravíme pár tipů, jak najít to nejlepší, ušetřit, nezahltit si skříň a hlavně – nezbláznit se z toho.

1. UDĚLEJTE SI SEZNAM
Už doma se postavte před skříň a buďte na sebe přísná. Co potřebujete? Miliontý svetr to asi nebude. Zaměřte se na to, co vám v šatníku chybí. Klidně si napište seznam. Budete pak lépe odolávat dalším roztrhaným džínům, které máte doma už 5x a nosíte je jednou za rok.

2. ZLATÁ KLASIKA

Asi se budeme opakovat, ale zaměřte se znovu na basic kousky. Pěkné se dají najít i ve slevách. Aktuálně třeba i boty na zimu, klasické kozačky nebo jednoduché kotníkové boty se vám doma nikdy neztratí. 

3. BEZ ZKUŠEBNÍ KABINKY ANI RÁNU

Vždy si všechno zkoušejte. I když to stojí stovku. A menší/větší, prostě nesedící kousky nebrat. Nechte je tam. Nemá to cenu, stejně si to na sebe nikdy nevezmete. 

4. LUXUS ZA PÁR STOVEK

Zkuste i dražší obchody, kam normálně nechodíte, popřípadě chodíte, ale jen obdivovat a tajně doufat, že jednou budete bohatá. Ve slevě už se často částky dostanou na přijatelnou úroveň. A taky se zkuste podívat na obvykle lepší a taky dražší věci. Takový vlněný nebo kašmírový svetr koupený ve slevě je výhra.

5. CO NIKDY NEKUPUJTE! 

Nekupujte si menší/větší velikosti s tím, že „do toho zhubnete“! Akorát se psychicky vystresujete a až se vám zhubnout opravdu podaří, stejně si budete chtít koupit něco fungl nového. Takže co vám není teď, nemá cenu si domů odnášet (a utrácet za to peníze). Zrovna tak nekupujte oblečení, které má barvu, co vám moc nesluší a střih, který vám úplně nelichotí, jen proto, že to tam „za ty prachy nemůžete nechat.“ Věřte, že si to na sebe nikdy nevezmete a pak to vlastně znamená, že jste ty peníze vyhodily oknem.

Když už víte CO nakupovat, poradíme vám JAK to nakoupit:

  1. Najezte se. Zní to zvláštně, ale před nákupy se pořádně posilněte. Ať máte energii na pobíhání mezi štendry.
  2. Určitě nechte kabát nebo bundu v autě nebo v odkládacích skřínkách. A vezměte si malou kabelku. Stačí vám přeci jen mobil, peněženka a láhev vody.
  3. Doporučujeme vzít si s sebou někoho, kdo bude mít tu moc vás zastavit, když poběžíte do kabinky s třpytivými disco šaty nebo kožichem o dvě čísla větším. A věřte nám, většinou to nebývá váš partner ?

 

HAPPY SHOPPING!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..